Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen imalat teknolojileriyle , müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı ürünler üretmektedir.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi,kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran MKT MAKİNA, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğunainanmaktadır.

Vizyon

İmalat sanayisinde kolay, güvenli, ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunabilmek, müsteri memnuniyeti öncelikli, toplam hizmet kalitesi felsefesi ile çalışarak, %100 kalite performansı ve kusursuz hizmet anlayışı ile hızlı, doğru, güvenilir çözümler üretmek ve sürekli gelişmek MKT Makina'nın en önemli vizyonudur.